с. Варі. Варівський ДНЗ

Історія

Варівський   дошкільний навчальний заклад  очолює завідуюча   Домокош Моніка Іштванівна, освіта повна вища . Навчальний заклад (ясла - садок) загального призначення, режим роботи -10, 5 годин, знаходиться у комунальної власності Варівської  сільської ради у будівлі, побудованої за типовим проектом. ДНЗ розрахований на 6 груп з кількістю місць 140. Функціонує 5 груп.

В  установі виховується 120 дітей. Відкрито групу короткотривалого перебування дітей для ромського населення. 44 % дітей охоплено дошкільною освітою. Не охоплені в основному діти ромського населення.

Мова виховання та навчання – угорська. В дошкільній установі працюють  12 педагогічних працівників , 9 мають неповну вищу освіту, 1 - базову вищу освіту, 2- повну вищу дошкільну. Кількість обслуговуючого персоналу – 15 осіб.

Можна дізнатися:

·                 про щоденне життя дошкільнят в групах;

·                 про проблеми та здобутки дошкільного закладу;

·                 новини в дитячому садку;

Можна знайти інформацію:

·        ·         про дошкільний навчальний заклад;

·        ·         правила прийому до дошкільної установи;

·        ·         організацію навчально-виховного процесу;

·        ·         дію консультативного пункту по підготовці дітей до школи;

·        ·         організацію харчування в ДНЗ.

·        ·         нормативні документи, що регулюють функціонування дошкільної освіти;

Наш дитячий садок - це в першу чергу педагогічний колектив, життєве кредо -  « Жодного дня без творчості»

Ми розуміємо, що основа майбутньої особистості закладається в ранньому дитинстві. Знання та вміння, набуті в дитинстві-це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому в нашому дитячому садку триває простійний пошук шляхів творчого зростання дітей з урахуванням їх індивідуальних особливостей та можливостей зростати здоровими, вільними та щасливими.

Головним завданням діяльності дошкільного закладу є створення умов для повноцінного фізичного, інтелектуального, соціально-емоційного, креативного розвитку особистості дитини дошкільного віку в умовах керованого освітньо-виховного процесу.